Sveiki, 

Esu Rimvydas Petrauskas – nekilnojamo turto brokeris.

Nekilnojamojo turto srityje ypač daug vietos savirealizacijai. Dievinu bendrauti su žmonėmis, priimti klientų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus bei kasdien didinti savo žinių ir patirties bagažą. 

Mano darbo standartai – noras viršyti lūkesčius, kruopštumas, kokybė, ir gerai apgalvoti sprendimai. Tai man suteikia energijos ir naujų jėgų. 

Kreipkitės – suteiksiu Jums ar Jūsų artimiesiems bei draugams nemokamą konsultaciją apie nekilnojamąjį turtą, tai padės Jums priimti objektyvų sprendimą, perkant ar parduodant NT bei sutaupyti laiko.

ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams.

NT brokerio objektai

Parduodamas 2 kambarių butas su balkonu pirmame aukšte Šiauliuose. Puiki vieta vertinantiems ramybę ir gamtą. Namas renovuotas. Buto plotas 51,22 m². Būstas šiltas ir jaukus, puikus kambarių išplanavimas. Bute atliktas pilnas remontas. Pakeisti santechnikos vamzdžiai, radiatoriai, naujai išvedžiota elektros instaliacija. Apdailai naudotos tik kokybiškos medžiagos. Grindys šiltintos 5 cm storio putplasčio sluoksniu, išlietos betoninės grindys. Grindų danga – laminatas, sienos – dažytos. Galimybė reguliuoti šildymą pagal poreikį. Vonia sujungta su WC patalpa. Pakeistos vidaus durys. Sumontuotos laukinės šarvo durys. Įstiklintas erdvus balkonas. Langai plastikiniai, 3 paketų. Būsto langai orientuoti į rytų ir vakarų puses. Tvarkinga laiptinė, koduotos laiptinės šarvo durys.…

Peržiūrėti

Parduodamas 9,4a. namų valdos sklypas. Vinkšnėnų k., Šiaulių r. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypas yra naujos statybos namų kvartale. Lygus sklypo reljefas. Iki asfalto 1,2 km. Puikus pasirinkimas vertinantiems ramybę, gerą kaiminystę ir greitą susisiekimą su Šiaulių miesto mikrorajonais. LOKALIZACIJA: ± 1,4 km iki parduotuvės “Aibė”; ± 2.9 km iki Šiaulių Medelyno progimnazija; ± 3.9 km iki ” Šiaulių Daukanto gimnazija”. ALLin1 paslauga: • NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamojo turto brokerio konsultacijos. • Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma. • Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui. • Turto vertinimo paslaugos. • Geodeziniai matavimai. • Energetinio naudingumo sertifikatai.

Peržiūrėti
Gyvenamasis namas *Šiauliai
264,000 €

Peržiūrėti Plotas - - Žemės plotas - -

Parduodamas kokybiškai ir jaukiai įrengtas namas Šiaulių mieste. Šis būstas puikiai tiks šeimai, norinčiai komfortabiliai įsikurti ir džiaugtis nuosavu kiemu be jokių papildomų investicijų. Bendras namo plotas – 186,45 m². Žemės sklypo plotas – 6 arai. Namo statybos metai – 2012 m. Funkcionalus išplanavimas, erdviuose namuose pirmame aukšte suplanuota bendra svetainės ir valgomojo erdvė, virtuvė, vonios kambarys, tambūras, techninė patalpa, garažas, antrame aukšte erdvus holas su poilsio zona, 3 atskiri miegamieji kambariai, viename iš miegamųjų įrengta atskira drabužinė, vonios kambarys. Virtuvėje sumontuota Gorenje ir Bosch buitinė technika. Vėsiais vakarais svetainėje galėsite mėgautis židinio jaukumu, o šiluma mėgausitės ne tik pirmame…

Peržiūrėti
Dviejų kambarių butas Malūno parke! *Šiauliai
134,000 €

Peržiūrėti Plotas - 51.59 M 2 Žemės plotas - 51.59 M 2

Naujausiame Šiaulių miesto kvartale – Malūno Parkas parduodamas pilnai įrengtas 51,59 kv.m. butas su 11 kv.m. lodžija. Namo statyba 2021m., A+ klasė. Šiam būstui puikiai tinka posakis: “Geriau vieną sykį pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti”. Jaukus ir stilingas būstas puikiai tinkantis norintiems suderinti miesto ir privatų gyvenimą. Nuo pat pirmųjų žingsnių nelieka abejonių dėl puikaus ir funkcionalaus buto įrengimo. Butui priklausančioje lodžijoje su grūdinto stiklo ir medžio detalėmis, galėsite mėgautis rytine kava ar jaukiais vasaros vakarais. Butas ruoštas sau, dėl tos priežasties daug laiko ir dėmesio buvo skirta kokybiškų statybinių medžiagų paieškai, baldams, buitinei technikai. Ypatingas dėmesys skirtas šiuolaikiniam dizainui…

Peržiūrėti

Parduodami namų valdos sklypai Saulėtekio g., Voveriškių km. Šiaulių r. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypai yra naujos statybos namų kvartale. Rami vieta. Greitas susisiekimas su Šiaulių miestu. Aro kaina – 650 eur. Saulėtekio g. 3– 12a. Saulėtekio g. 3A–12a. Saulėtekio g. 3B–12a. Saulėtekio g. 3C–12a. Saulėtekio g. 3D– 12a. NT Brokeris Rimvydas Petrauskas Mob: +37065351239 Email: rimvydas@renovus.lt ALLin1 paslauga: • NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos. • Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.

Peržiūrėti
Namų valdos sklypas 14,55 A *Šiauliai
15,000 €

Peržiūrėti Plotas - - Žemės plotas - -

Parduodamas namų valdos sklypas Perkūno g., Šiauliai. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypas yra naujos statybos namų kvartale. Rami vieta. Greitas susisiekimas su Šiaulių miestu, iki Rėkyvos ežero 1,8km. ALLin1 paslauga: • NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos. • Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma. • Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui. • Turto vertinimo paslaugos. • Geodeziniai matavimai. • Energetinio naudingumo sertifikatai.

Peržiūrėti