Parduodami 18 sklypų Šiaulių rajono sav., Rėkyvoje, Vinco Zubrio g. Šiaulių raj.

1,000 €
Objekto tipas: Sklypai

Aprašymas

Parduodama 18 namų valdos sklypų ramioje vietoje šalia Rėkyvos ežero!

Jūsų dėmesiui „Zubrio valdose“ suprojektuoti 26 erdvūs namų valdos sklypai nuo 9 iki 25 arų. Sklypų kainos – nuo 1000 eur už arą. Išsirinkite sklypą pagal savo norus ir galimybes!

Šiai dienai pardavime yra likę 18 patogiai suprojektuotų, erdvių namų valdos sklypų. 7 iš jų jau turi savo šeimininkus.

„Zubrio valdų“ bendruomenė įsikurs Lietuvos tarpukario kariuomenės kūrėjo, savanorio Vinco Zubrio vardu pavadintoje gatvėje. Kiekvienam parduodamam sklypui jau suteiktas adresas. Gyvenvietės detalusis planas patvirtintas Šiaulių raj. sav. administracijos direktoriaus ir užregistruotas teritorijų planavimo dokumentų registre.

Įrengtas privažiavimas prie sklypų, įparduodamus sklypus įvesta elektra, kiekvienam sklypui parengti paprastų irpatogių namų projektai B energetinės klasės namais ir jau išimtais statybos leidimais B energetinės klasės namams. Galime pasirūpinti ir namų statyba.

Gyvenvietės privalumas – galimybė rinktis prisijungimą prie miesto vandentiekio bei nuotekų tinklų, tačiau norintys daugiau nepriklausomybės – galės įsirengti vietinius vandens gręžinius ir biologiniusvalymo įrenginius.

Pasirūpinome ir kita gyvenvietės bendronaudojimo infrastruktūra. Gatvėje su šaligatviais ir lietaus surinkimotinklais yra suprojektuotas elektrą taupantis LED apšvietimas, o bendronaudojimo sklype V.Zubrio g.12, gyvenvietės bendruomenė galės įsirengti bendrą vaikų žaidimo aikštelę, susirinkimų ir švenčių vietą, bei daugiafunkcinę sporto aikštelę. Taip pat suprojektuoti bendri įvažiavimo į gyvenvietę automatiniai vartai su domofonų sistema ir jų valdymu iš kiekvieno namo.„Zubrio valdos“ – tai vieta, kur Jūsų svajonių gyvenimas tampa realybe!

Sklypų kaina nuo 1 000 eurų už arą!

BENDRA INFORMACIJA:
– adresas – Šiaulių r. sav. Rėkyvos k. Vinco Zubrio g.;
– sklypų sk. – 18;
– vienbučių ir sublokuotų vienbučių statybai;
– energetinės B klasės namams su gautais leidimais ;– sklypų plotai (arai) – nuo 9 iki 25;

LOKALIZACIJA:
Artimiausia mokymo įstaiga:
± 1,1 km Šiaulių Rėkyvos progimnazija;
Artimiausia parduotuvė:
± 910m  parduotuvė “Aibė”

ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.

Susisiekti su NT brokeriu

Aurelijus Tamutis

NT Brokeris
Esu kūrybingas, organizuotas ir įžvalgus siekiant užsibrėžtų tikslų. Ilgametė patirtis dirbant su fotografija ir filmavimu suteiks galimybę pristatyt jūsų parduodamą NT objektą daug patraukliau.