Parduodamas unikalus ir jau ilgą laiką sėkmingai veikiantis verslas – „ZAPO BARAS” Joniškis

170,000 €
Objekto tipas: Patalpos
Plotas (M 2)
279.44

Aprašymas

Parduodamas unikalus ir jau ilgą laiką sėkmingai veikiantis verslas – „ZAPO BARAS”.
Šis pastatas žinomas dėl savo ilgametės darbo patirties bei didelio klientų rato tampa išskirtine investicija ateities sėkmei. „ZAPO BARAS” garsėja savo šilta ir draugiška atmosfera bei paslaugų kokybe.
Kiekvienas vietinis gyventojas neabejotinai žino, kur rasti „ZAPO BARĄ”.
Greta miesto parkas, vasaros estrada, kultūros centras.
Šis pastatas ne tik įsikūręs miesto širdyje, bet ir žavi savo įvairialypėmis verslo galimybėmis bei potencialu.
VIRTUALUS TURAS: https://renovus.lt/3dturai/zapo-baras/index.htm
Verslo privalumai:
* Ilgametė darbo patirtis ir didelis klientų ratas: „ZAPO BARAS” turi įspūdingą istoriją, kuri atsispindi ne tik lojalių klientų ratu, bet ir stabilia, pelninga veikla. Tai rodo, kad verslas yra patikimas ir populiarus tarp miesto gyventojų bei lankytojų.
* Maitinimo paslaugų įvairovė: Baro virtuvė tiekia ne tik skanius dienos pietus, bet ir organizuoja maisto pristatymą į namus. Tai suteikia galimybę pasiekti klientus, net ir tuose momentuose, kai jie negali apsilankyti pačiame bare.
* Pramogos ir renginiai: „ZAPO BARAS” yra ne tik maitinimo vieta, bet ir pramogų centras. Čia organizuojami įvairūs renginiai, sporto varžybų stebėjimas, diskotekos ir pan. Tai pritraukia ne tik reguliarius klientus, bet ir naujus lankytojus, ieškančius smagaus laiko.
* Jauki terasa: Baro terasa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atsipalaiduoti, pasimėgauti laisvalaikiu su draugais, skanauti maistu ir nuostabiais gėrimais.
* Technika ir baldai: Verslas parduodamas su visais reikalingais baldais, technika ir maisto ruošimo priemonėmis, todėl naujasis savininkas gali tęsti veiklą be didelių pradinių investicijų. Tai puiki galimybė pradėti veikti iš karto.
* Strategiška vieta: „ZAPO BARAS” yra įsikūręs pačioje miesto širdyje, greta reikšmingų miesto objektų. Šis pasirinkimas suteikia nepalyginamą pranašumą pritraukiant klientus ir žinomumą.
* Geras reklamos potencialas: Dėl puikios vietos ir plataus paslaugų asortimento „ZAPO BARAS” turi didelį reklamavimo potencialą, kurį galima išnaudoti pritraukiant naujus klientus.
Taigi, „ZAPO BARAS” – tai ne tik verslas, bet ir gyvenimo būdas, kuris yra pasiruošęs tęsti sėkmės istoriją su savo naujuoju savininku. Su šiuo verslu ateina ne tik stabilumas, bet ir didelis potencialas tobulėti ir plėstis. Tai puiki galimybė įsitraukti į maitinimo ir pramogų verslą, kuris jau turi stabilų klientų ratą.
BENDRA INFORMACIJA:
– pardavimo kaina – 170 000 Eurų;
– adresas – Žemaičių g. 7A, Joniškis;
– statybos m. – 1965 m.;
– rekonstrukcijos – 2013 m.;
– plotas – 279.44 m²;
– namo tipas – mūrinis;
– miesto vandentiekis;
– miesto kanalizacija;
– šildymo tipas – kietu kuru.
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.
“RENOVUS” Nekilnojamojo turto brokeris: Arūnas Jonaitis
Kontaktinis telefonas: +370 600 51100
El. paštas: info@renovus.lt
www.renovus.lt

Susisiekti su NT brokeriu

Arūnas Jonaitis

NT "RENOVUS" brokeris / Biuro vadovas Vytauto g. 111, Šiauliai.
Pasirinkau šį darbą tam, kad galėčiau padėti žmonėms įgyvendinti jų svajones, bei išspręsti sunkumus susijusius su nekilnojamuoju turtu. Esu darbštus, kūrybingas, tikslo siekiantis žmogus. Nuoširdus bendravimas, pagarba bei sąžiningumas – mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime. Profesionalaus fotografo įgūdžiai leidžia Jūsų nekilnojamojo turto vizualinę medžiagą pateikti žymiai patraukliau. NT brokerio darbas ne tik informacijos teikimas, konsultavimas, bet visų pirma – žmogaus supratimas, jo išklausymas. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams. Leiskite man būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeriu ir Jūsų tikslą pasieksime kartu. Brokerio atsiliepimai LaimaDėkoju jums, Arūnai, už puikų darbą ir malonų bendravimą! Jūs viską atlikote nepriekaištingai! Linkiu jums sėkmės ir toliau! Nuoširdžiai dar kartą ačiū!Irena StupurienėAčiū Arūnai už sklandų darbą. Džiaugiuosi.Jovita GitRekomenduoju! Išnuomavo būstą per 1-ą dieną!!AgnėPatys geriausi atsiliepimai. Nuoširdus bendravimas. Pasižymi geru…