Komercinės paskirties pastatas Šiaulių miesto centre *Šiauliai

470,000 €
Objekto tipas: Patalpos
Plotas (M 2)
525.2

Aprašymas

Parduodamas komercinės paskirties pastatas – kavinė – parduotuvė Tilžės g. 126 C, Šiauliai. Pastatas mūrinis, 1994 metų statybos. Bendras plotas 525.20 m2. Stogo danga – skarda. Žemės sklypo plotas 8.38 aro.
Pagrindinė pastato naudojimo paskirtis – prekybos.
Pagrindinė žemės sklypo naudojimo paskirtis – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Yra gautas leidimas keisti sklypo paskirtį į komercinę.
Pastatas pačiame miesto centre, besiribojantis su judriausia miesto gatve. Čia buvo įsikūręs restoranas “NORNA”, todėl patalpos puikiai tinka maitinimui, renginiams ar kitoms paslaugoms (gydymo, finansinei, pramogų ir kita).
Esant poreikiui pastatą galima rekonstruoti į daugiabutį namą.
Teritorija aptverta mūrine tvora, sumontuotas pakeliamas užtvaras. Kiemas išklotas trinkelėmis, jame telpa apie 30 automobilių. Yra vartai krovinių išsikrovimui.
Įvestas miesto vandentiekis, kanalizacija. Dujos šalia, tačiau neįvestos.
VIRTUALUS TURAS: https://renovus.lt/3dturai/patalpos-tilzes-g/index.htm
BENDRA INFORMACIJA:
pardavimo kaina: 470 000 eur;
adresas – Tilžės g. 126C;
bendras plotas (m²) – 525.20;
sklypo plotas (arai) – 8.38;
statybos metai – 1994;
pastato tipas – mūrinis;
baigtumas – 100 %.
Daugiau parduodamų objektų: https://renovus.lt/properties/
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.
“RENOVUS” Nekilnojamojo turto brokeris: Arūnas Jonaitis
Kontaktinis telefonas: +370 600 51100
El. paštas: info@renovus.lt
www.renovus.lt

Susisiekti su NT brokeriu

Arūnas Jonaitis

NT "RENOVUS" brokeris / Biuro vadovas Vytauto g. 111, Šiauliai.
Pasirinkau šį darbą tam, kad galėčiau padėti žmonėms įgyvendinti jų svajones, bei išspręsti sunkumus susijusius su nekilnojamuoju turtu. Esu darbštus, kūrybingas, tikslo siekiantis žmogus. Nuoširdus bendravimas, pagarba bei sąžiningumas – mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime. Profesionalaus fotografo įgūdžiai leidžia Jūsų nekilnojamojo turto vizualinę medžiagą pateikti žymiai patraukliau. NT brokerio darbas ne tik informacijos teikimas, konsultavimas, bet visų pirma – žmogaus supratimas, jo išklausymas. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams. Leiskite man būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeriu ir Jūsų tikslą pasieksime kartu. Brokerio atsiliepimai LaimaDėkoju jums, Arūnai, už puikų darbą ir malonų bendravimą! Jūs viską atlikote nepriekaištingai! Linkiu jums sėkmės ir toliau! Nuoširdžiai dar kartą ačiū!Irena StupurienėAčiū Arūnai už sklandų darbą. Džiaugiuosi.Jovita GitRekomenduoju! Išnuomavo būstą per 1-ą dieną!!AgnėPatys geriausi atsiliepimai. Nuoširdus bendravimas. Pasižymi geru…