Parduodamos 131.51 m² komercinės paskirties patalpos *Šiauliai

145,000 €
Objekto tipas: Patalpos
Plotas (M 2)
131.51
Kambariai
13
Vonios kambariai
2

Aprašymas

Parduodamos 131.51 m² komercinės paskirties patalpos Algirdo Juliaus Greimo g. 71A, Šiauliai. Pagrindinė patalpų naudojimo paskirtis – paslaugų (grožio salonas). Pakeista elektros instaliacija, sumontuoti plastikiniai langai. Sumontuoti plieniniai radiatoriai su termostatinėmis galvomis, kurių pagalba galima individualiai reguliuoti kiekvienos patalpos temperatūrą. Įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. Patalpos apšildomos nauju dujiniu katilu. Miesto vandentiekis, kanalizacija. Įrengta judesio, dūžių ir dūmų signalizacija. Atskiras įėjimas iš A.J. Greimo gatvės.
Šios patalpos turi daug potencialo ir gali būti pertvarkytos įvairioms veiklos, įskaitant aptarnavimo veiklą, ofisų įkūrimą, grožio saloną ir kitas komercines veiklas. Grožio salonas veikė daugiau nei 15 metų, tai puikiai visų žinoma vieta.
Patalpos yra pačiame miesto centre, tad lengvai pasiekiamos tiek automobiliu, tiek pėstute. Tai užtikrina didelį lankomumą ir galimybes pritraukti klientus. Greta autobusų stotelės, prekybos ir pramogų centras “SAULĖS MIESTAS”, mokyklos, darželiai.
VIRTUALUS TURAS: https://renovus.lt/3dturai/vanile/index.htm
BENDRA INFORMACIJA:
– Pardavimo kaina – 145 000 Eur;
– Adresas – Algirdo Juliaus Greimo g. 71A, Šiauliai.;
– Plotas – 131.51 m² m²;
– Aukštas – 1;
– Patalpų skaičius – 13;
– Namo tipas – mūrinis;
– Autonominis šildymo tipas – dujomis;
Daugiau parduodamų objektų: https://renovus.lt/properties/
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.
“RENOVUS” Nekilnojamojo turto brokeris: Arūnas Jonaitis
Kontaktinis telefonas: +370 600 51100
El. paštas: info@renovus.lt
www.renovus.lt

Susisiekti su NT brokeriu

Arūnas Jonaitis

NT "RENOVUS" brokeris / Biuro vadovas Vytauto g. 111, Šiauliai.
Pasirinkau šį darbą tam, kad galėčiau padėti žmonėms įgyvendinti jų svajones, bei išspręsti sunkumus susijusius su nekilnojamuoju turtu. Esu darbštus, kūrybingas, tikslo siekiantis žmogus. Nuoširdus bendravimas, pagarba bei sąžiningumas – mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime. Profesionalaus fotografo įgūdžiai leidžia Jūsų nekilnojamojo turto vizualinę medžiagą pateikti žymiai patraukliau. NT brokerio darbas ne tik informacijos teikimas, konsultavimas, bet visų pirma – žmogaus supratimas, jo išklausymas. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams. Leiskite man būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeriu ir Jūsų tikslą pasieksime kartu. Brokerio atsiliepimai LaimaDėkoju jums, Arūnai, už puikų darbą ir malonų bendravimą! Jūs viską atlikote nepriekaištingai! Linkiu jums sėkmės ir toliau! Nuoširdžiai dar kartą ačiū!Irena StupurienėAčiū Arūnai už sklandų darbą. Džiaugiuosi.Jovita GitRekomenduoju! Išnuomavo būstą per 1-ą dieną!!AgnėPatys geriausi atsiliepimai. Nuoširdus bendravimas. Pasižymi geru…