Išnuomojamos komercinės paskirties patalpos Miesto a. 3, Joniškis. Joniškis

200 €
Objekto tipas: Patalpos
Plotas (M 2)
67.56
Kambariai
3
Vonios kambariai
1

Aprašymas

Išnuomojamos komercinės paskirties patalpos Miesto a. 3, Joniškis. Patalpos pačioje miesto širdyje, puikus susisiekimas ir matomumas. Bendras patalpų plotas – 67.56 kv.m. Sudėti plastikiniai langai, įvesta signalizacija, kurios pagalba galite blokuoti atskiras patalpas. Pagrindinėje patalpoje sumontuotas kondicionierius. Įrengtas įėjimas nuo gatvės pusės, taip pat yra įėjimas iš vidinio kiemo pusės.
Patalpos puikiai tinka administracinei ar paslaugų veiklai. Šildymas iš centralizuotų šaltinių. Miesto vandentiekis, kanalizacija.
Nuomos sutartis sudaroma minimaliai 1 – erių metų laikotarpiui. Depozitas už 2 mėn.
BENDRA INFORMACIJA:
– Nuomos kaina – 200 Eur + PVM.
– Adresas – Miesto a. 3, Joniškis;
– Plotas – 67.56 m²;
– Aukštas – 1;
– Patalpų skaičius – 3;
– Statybos metai – 1959;
– Buto šildymo tipas – centrinis;
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.
“RENOVUS” Nekilnojamojo turto brokeris: Arūnas Jonaitis
Kontaktinis telefonas: +370 600 51100
El. paštas: info@renovus.lt
www.renovus.lt

Susisiekti su NT brokeriu

Arūnas Jonaitis

NT "RENOVUS" brokeris / Biuro vadovas Vytauto g. 111, Šiauliai.
Pasirinkau šį darbą tam, kad galėčiau padėti žmonėms įgyvendinti jų svajones, bei išspręsti sunkumus susijusius su nekilnojamuoju turtu. Esu darbštus, kūrybingas, tikslo siekiantis žmogus. Nuoširdus bendravimas, pagarba bei sąžiningumas – mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime. Profesionalaus fotografo įgūdžiai leidžia Jūsų nekilnojamojo turto vizualinę medžiagą pateikti žymiai patraukliau. NT brokerio darbas ne tik informacijos teikimas, konsultavimas, bet visų pirma – žmogaus supratimas, jo išklausymas. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams. Leiskite man būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeriu ir Jūsų tikslą pasieksime kartu. Brokerio atsiliepimai LaimaDėkoju jums, Arūnai, už puikų darbą ir malonų bendravimą! Jūs viską atlikote nepriekaištingai! Linkiu jums sėkmės ir toliau! Nuoširdžiai dar kartą ačiū!Irena StupurienėAčiū Arūnai už sklandų darbą. Džiaugiuosi.Jovita GitRekomenduoju! Išnuomavo būstą per 1-ą dieną!!AgnėPatys geriausi atsiliepimai. Nuoširdus bendravimas. Pasižymi geru…