Parduodamas 2 kambarių butas su balkonu pirmame aukšte Šiauliuose. *Šiauliai

72,500 €
Objekto tipas: Butai
Plotas (M 2)
51.22
Kambariai
2
Miegamieji
1
Vonios kambariai
1

Aprašymas

Parduodamas 2 kambarių butas su balkonu pirmame aukšte Šiauliuose. Puiki vieta vertinantiems ramybę ir gamtą. Namas renovuotas. Buto plotas 51,22 m². Būstas šiltas ir jaukus, puikus kambarių išplanavimas. Bute atliktas pilnas remontas. Pakeisti santechnikos vamzdžiai, radiatoriai, naujai išvedžiota elektros instaliacija. Apdailai naudotos tik kokybiškos medžiagos. Grindys šiltintos 5 cm storio putplasčio sluoksniu, išlietos betoninės grindys. Grindų danga – laminatas, sienos – dažytos. Galimybė reguliuoti šildymą pagal poreikį. Vonia sujungta su WC patalpa. Pakeistos vidaus durys. Sumontuotos laukinės šarvo durys. Įstiklintas erdvus balkonas. Langai plastikiniai, 3 paketų. Būsto langai orientuoti į rytų ir vakarų puses. Tvarkinga laiptinė, koduotos laiptinės šarvo durys. Kiemo teritorija stebima vaizo kameromis. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Žaidimų aikštelė vaikams.
Nepraleiskite progos tapti šio buto šeimininkais. Tai puiki proga įsigyti jaukius namus, paruoštus kokybiškam Jūsų gyvenimui.
BENDRA INFORMACIJA:
– pardavimo kaina –72 500 Eurų;
– adresas – Pirties g. 7A, Šiauliai ;
– buto plotas – 51,22 m²;
– aukštas – 1;
– kambarių sk. – 2;
– namo tipas – mūrinis;
– statybos m. – 1989 m., renovuotas – 2014 m.;
– šildymo tipas – centrinis.
PATALPŲ PLOTAS:
– koridorius – 8,74 kv./m;
– svetainė – 17,51 kv./m;
– miegamasis – 11,31 kv./m;
– virtuvė – 9,66 kv./m;
– vonios patalpa – 4 kv./m.
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.

Susisiekti su NT brokeriu

Rimvydas Petrauskas

NT Brokeris
Sveiki,  Esu Rimvydas Petrauskas – nekilnojamo turto brokeris. Nekilnojamojo turto srityje ypač daug vietos savirealizacijai. Dievinu bendrauti su žmonėmis, priimti klientų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus bei kasdien didinti savo žinių ir patirties bagažą.  Mano darbo standartai – noras viršyti lūkesčius, kruopštumas, kokybė, ir gerai apgalvoti sprendimai. Tai man suteikia energijos ir naujų jėgų.  Kreipkitės – suteiksiu Jums ar Jūsų artimiesiems bei draugams nemokamą konsultaciją apie nekilnojamąjį turtą, tai padės Jums priimti objektyvų sprendimą, perkant ar parduodant NT bei sutaupyti laiko. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams.