REZERVUOTA 173 000 Eur. gyvenamasis namas Bačiūnuose *Šiauliai

€173,000
Objekto tipas: Namai
Plotas (M 2)
131.54
Kambariai
3
Miegamieji
2
Vonios kambariai
2
Garažai
1

Aprašymas

Parduodamas ekonomiškas 2018 metų statybos, 1 aukšto mūrinis namas su mansarda ir rūsiu Bačiūnuose, Šiauliai. Bendras namo plotas 131.54 m². Žemės sklypo plotas – 8.59 aro. Vietinis vandentiekis, vietinė kanalizacija. Šildymas kombinuotu dujiniu katilu, išvedžiotas grindinis šildymas. Nauja santechnika, elektros instaliacija bei vamzdynas. Vandens kokybei pagerinti naudojama vandens minkštinimo filtravimo sistema. Svetainės patalpoje galėsite mėgautis kokybišku židinio jaukumu (ortakiai išvesti į svetainės ir miegamojo patalpas). Visame name sudėti plastikiniai langai. Erdvus garažas su automatiniais pakeliamais vartais. Namas nereikalauja papildomų investicijų, įsigijus iškart galite mėgautis jo turimais privalumais. Priduotas 100 %. Parduodamas su integruotais baldais ir buitine technika, taip pat paliekama dalis baldų. Kieme įrengtos pakeliamos lysvės, pasodinti vaismedžiai. Asfaltuotas privažiavimas. Telia internetas ir televizija.
Į kaina įskaičiuotas atskiras +-1.5aro sklypas greta tvenkinio, tinkamas mašinų stovėjimo aikštelei, pirčiai ar kita.
PAMATAI – juostiniai gelžbetoniniai. Apšiltinti ESP 100 polistireniniu putplasčiu 100mm.
GRINDYS – naujai išbetonuotos 80 mm betono sluoksniu. Apšiltintos 100 mm ESP 120 polistireniniu putplasčiu. Pagrindui buvo naudojamas 100mm smėlis ir 100mm dolomitinė skalda. Kambariuose išklota laminuota grindų danga ir akmens masės plytelės.
SIENOS – mūrinės. BAUROC . Iš išorės siena apšiltinta polistireniniu putplasčiu ESP 70N (neoporas) 150 mm, apdaila – tinkas.
STOGAS – nuolydžiai 34 ir 20 laipsnių, vandenį suvedant į išorinio lietaus nuvedimo latakus (d110 mm). Stogas apšiltintas mineraline vata Paroc extra 200 mm. Gegnės 50x200mm kas 600mm. Virš gegnių pritvirtinta difuzinė plevelė. Apačioje gegnių pritvirtinta garo izoliacinė plevelė. Stogo danga – beasbestis šiferis.
BENDRA INFORMACIJA:
– pardavimo kaina – 173 000 eurų;
– namo aukštų sk. – 1;
– bendras plotas (m²) – 131.54;
– kambarių sk. – 3;
– san. mazgų sk. 1-majame aukšte: bendra wc ir dušo patalpa. 2-ajame aukšte – wc patalpa.
– sklypo plotas (arai) – 8.59;
– statybos metai – 2018;
– pastato tipas – mūrinis;
– energinio naudingumo klasė – B.
– vietinis vandentiekis, kanalizacija;
– užbaigtumas – pilnai įrengtas, priduotas statybos inspekcijai ir įregistruotas registrų centre;
APIE NAMĄ:
– pakeistas vamzdynas;
– naujai išvedžiota elektros instaliacija;
– dujinis šildymas;
– natūralaus medžio masyvo laiptai;
– automatiniai, pakeliami garažo vartai;
– kambarių sienos dažytos;
ALLin1 paslauga:
• NEMOKAMOS RENOVUS nekilnojamo turto brokerio konsultacijos.
• Padedame su būsto paieška, pardavimu ir nuoma.
• Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją sklandžiam sandoriui.
• Turto vertinimo paslaugos.
• Geodeziniai matavimai.
• Energetinio naudingumo sertifikatai.
“RENOVUS” Nekilnojamojo turto brokeris: Arūnas Jonaitis
Kontaktinis telefonas: +370 600 51100
El. paštas: info@renovus.lt
www.renovus.lt

Video tour

Susisiekti su NT brokeriu

Arūnas Jonaitis

NT "RENOVUS" brokeris / Biuro vadovas Vytauto g. 111, Šiauliai.
  Pasirinkau šį darbą tam, kad galėčiau padėti žmonėms įgyvendinti jų svajones, bei išspręsti sunkumus susijusius su nekilnojamuoju turtu. Esu darbštus, kūrybingas, tikslo siekiantis žmogus. Nuoširdus bendravimas, pagarba bei sąžiningumas – mano vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime. Profesionalaus fotografo įgūdžiai leidžia Jūsų nekilnojamojo turto vizualinę medžiagą pateikti žymiai patraukliau. NT brokerio darbas ne tik informacijos teikimas, konsultavimas, bet visų pirma – žmogaus supratimas, jo išklausymas. ALLin1 paslauga – padėsiu ne tik su būsto paieška ar pardavimu, bet ir paruošiu visą reikalingą dokumentaciją, pasirūpinsiu turto vertinimu, geodeziniais matavimais, energetiniu sertifikatu. O esant poreikiui, pasiūlysiu specialistus būsto įrengimo – remonto darbams.   Leiskite man būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeriu ir Jūsų tikslą pasieksime kartu.